הצלצול

Escape Club \ חיפה

הצלצול

Escape Club \ חיפה


עיתונאית אחת חקרה על אגדה שמתרוצצת בין אנשים. אגדה על קלטת וילדה שמופיעה בה, הקלטת הטילה הרבה פחד ואימה באנשים, שלאחר שצפו בה צילצל הטלפון והילדה לוחשה שנשאר להם שעה אחת לחיות. העיונאית גילתה שאמא של הילדה היא זא שבעצם רצחה אותה, בגלל שהיא האמינה שהרשע עצמו תמון בה ושהיא התגלמותו של הרוע עצמו! וכשגילתה את זה, נעלמה העיתונאית ולא השאירה שום סימן אחריה. בואו לסיים את החקירה שלה ולגלות מה באמת קרה לילדה מהקלטת.אתר "Escape Club"

ביקורות גולשים


הכי שווה, הכי מפחיד, מומלץ בחום!

אנחנו צוות מנוסה של 25+ חדרים, לא ילדות כבר ועברנו מלא הפחדות בחיים.היינו בטירה, בפרדי קריוגר, בנייטמר ובדארקנס ועדיין החדר הזה היה יותר מפחיד מכל דבר.
אוירה מדהימה של אימה ופחד בחדר לפני האחרון ממש רצינו לצעוק נייטמר ולצאת :)
המדריך היה מהמם ואמר לנו שיכול להיות ויהיה קצת מפחיד...היה קצת יותר מדי מפחיד ואפקט הפחד לא עזר לפתרור חידות. תפאורה אמיתית ומושקעת, חידות מעניינות ומלא הפתעות בדרך. מרוב שהיה כיף המשכנו לחדר ליד (דה ווינצ'י) שגם היה מדהים! ללא ספק בין החדרים הטובים שהיינו בו.

בינוני

כל החידות ממש ממש ממש קלות ויש חידה אחת שהיא קצת יותר קשה מהשאר...
סיימנו את החדר ב40 דקות כי נתקענו עליה

סהכ החדר נחמד
אין יותר מדי מה להגיד

הייתי מוסיפה קצת אווירה לחדר (אולי טכנולוגית אפילו עם הדמות כדי שיהיה יותר מכניס ומלחיץ...או אולי אפילו שחקן כדי שזה יהיה באמת מפחיד) סהכ היינו בחדרי אימה טובים יותר
בדרך כלל אני לא משאיר תגובות אך הפעם לא יכולתי להתעלם מחדר כך כך מושקע וטוב מכניס לאווירת הסרט ברגעים מסוימים החדר מלחיץ ומפחיד מתאים לחובבי האימה...עדיף להיכנס בקבוצה גדולה...החידות מאתגרות ומפעילות את הראש האירוח היה נהדר פרט לתשלום בסוף שלא היה להם עודף ונאלצנו ללכת רחוק כדי לפרוט את הכסף

מומלץ ביותר לפעם ראשונה

זה היה החדר הראשון שהלכתי אליו, הייתי עם המשפחה: הורים, חבר שלי, אח שלי וחברה שלו, סהכ 6 משתתפים. כמעט כולנו לא היינו באף חדר בריחה וזה היה מדהים. מהרגע הראשון המדריכה הכניסה אותנו לאווירה. אפילו כשציחקקתי כמה פעמים להסברים שלה היא הסתכלה עלי במבטים שהחזירו אותי להתרכז במשימה! כזה מגניב! אחר כך בפעמים שנתקענו היא התערבה בטעם טוב ממש בדרך יצירתית. הייתה אווירה לאורך כל החדרים, היו חידות שהיו קצת מאתגרות וחידות שפחות, לא כזה קשה אבל מרגיש מספק לפתור אותן. חוויה בלתי נשכחת בשבילי ועוד ביום ההולדת! יצאנו בערך אחרי 40 דקות מהחדר ומיד רצינו ללכת לעוד אחד. ממש מומלץ

חדר מפחיד ומאתגר

היינו חמש בנות, לשתיים מאיתנו זה היה החדר החמישי ולשאר חדר שני. אווירה: המפעילה הכניסה לאווירה כבר מהרגע הראשון, העיצוב והתפאורה בחדר מוסיפים מאוד לאווירה. רמת הקושי: בינוני , היו חידות מאתגרות יותר והיו חידות מאתגרות פחות. התערבות המפעילה הייתה בטוב טעם וכשצריך. דרך התקשורת עם המפעילה הייתה רגילה אבל עם טוויסט מעניין. מקוריות החידות: מקורי! בחלק מהחידות צריך לפתוח את הראש ולחשוב מחוץ לקופסה וחלק מהחידות פשוטות יותר, החידות פתירות והוגנות- אבל! הייתה חידה שדרשה רמת דיוק בהנחה של פריטים מסוימים וזה עצבן שמבזבזים זמן על דבר כזה, בנוסף היה חסר פריט בחדר שבלעדיו אין אפשרות לפתור את אחת החידות ובזבזנו מלא זמן עד שהמפעילה התערבה (מחדר הבקרה) כדי שנוכל להמשיך הלאה (אבל לא ידענו שהיא עשתה את זה וכתוצאה מכך זה יצר בלבול בפתירה של החידה הבאה- הרבה זמן בזבזנו בגלל הפריט החסר). בסופו של דבר המפעילה התנצלה ועשתה לנו 10% הנחה בלי שהיינו צריכות לבקש. לדעתי, החדר מותאם ל4-5 אנשים עם רמת ניסיון משתנה. אני חושבת שבזכות המפעילה שמהרגע הראשון הייתה מעולה יצאתי בסופו של דבר מההתנסות של החדר עם טעם טוב.
חוויה מאתגרת ומרתק.

הצוות היה לא נחמד

יש שם כמה תתי חדרים שזה נחמד אבל היו תקלות בחדר. מעל הכל השירות היה מאוד מאכזב.

לא התלהבתי בכלל

גם המפעיל היה דיי מעפן וגם האווירה בחדר לא באמת מלחיצה או משהו.

חדר סוחף ומהמם!!!

חדר מושקע ומאתגר, מלא בכל טוב, מפתיע ומבריק. הרמה של האווירה והתפאורה היא ע״י חשיבה על כל פרט ופרט! אם עוד לא הלכתם אז למה אתם מחכים???
חדר מומלץ במיוחד, זו פעם ראשונה שלנו - החוויה היתה לכל המשפחה ונהנו מאד.
חדר מאתגר עם קורטוב של פחד, חוויה מעניינית ומיוחדת לכל המשפחה.
נותן טעם לעוד חדרים.
בעקבות העניין בחדר החלטנו לערוך נוהל של פעם בחודש הולכים ל"חדר בריחה" מתאגר ומעניין

מעולה

חדר מעולה!

הכי טוב שהיה לנו עד עכשיו

אווירה מצוינת, מפעילים נחמדים, חוויה כוללת מדהימה.

היה מהנה במיוחד

חגגנו ימולדת. היינו שלושה. המפעילה היתה מקסימה ויצרה אפקטים משעשעים. היה כיף. החדר מושקע. שווה בהחלט.

החדר הכי טוב שהייתי בו !

אווירה כיפית ומפחידה, תפאורה ממש כמו בסרט !! בנוסף, חידות יפות ומאתגרות!! ממליץ לכולם
ואוווו....איזה כיף היה. לודה המדריכה מקסימה. אל תלכו....תרוצו!!!

הכי טוב שיש

זה לדעתי חדר הכי טוב, מאלה שביקרתי עד עכשיו. מושקע, מדהים, מפתיע. קשה, אך מהנה. חידות לא שגרתיות, מסובכות, מאדגרות, ובלתי צפויות. אווירה של הסרט, מלחיצה, מאיימת. במילה אחד מומלץ. בשני מילים מומלץ ביותר.

כייפי ביותר:)

היינו זוג.חדר כייפי, מכניס מיד לאוירה , זורם ומעניין. אפקטים מפחידים :) המפעילה מקסימה . נהנו מאוד

מדהים!

היינו 3, ומהתחלה הלב דופק בגלל התפאורה המאוד מושקעת ומהמוזיקה - שתיהן יוצרות אווירה שמשאירה את המשחק כל כך חי, גם כשאתה "בין חידות". מפחיד, אבל לא יותר מדי, קשה - אבל במידה שזה נשאר מהנה ומרתק. הוכחה ניצחת שהתפאורה היא אולי המרכיב החשוב ביותר בחדר בריחה.

חדר מטורף!

הגענו ארבע חברה מנוסים היית קבלת פנים ממש נחמדה והחדר מעולה משאיר אותך תמיד במתח וגם מפחיד במידה הנכונה ותמיד שאתה חושב שנגמר אתה מגלה שיש עוד בהחלט חדר שאסור לדלג עליו!

חדר מושקע מאוד, כניסה לפרטים ולניואנסים בעיצוב וכמובן חידות ופעולות שדורשות חשיבה ויצירתיות

נהננו מאוד מהחויה בחדר, ניכרת השקעה בפרטים ובתפאורה, החידות לא מסובכות מדי אבל גם לא טרוויאליות, המפעילה מקסימה ונכנסת יפה לתפקיד, אהבנו מאוד.
ממליצים בחום, עדיף לפחות 4 אנשים.
חדר ממש מעולה שדורש תשומת לב לפרטים. תפאורה שממש מכניסה לאווירה, והצליחו להבהיל אותנו לפחות פעמיים...
לדעתי מתאים לקבוצות קטנות של 2-3, אנחנו היינו 4 וחלק מהזמן היו אחד או שניים שהסתכלו על האחרים.

אחלה חדר.

היינו 4 מתוכם לי חדר שני ולשאר חדר ראשון. מאד נהנינו. היה מעוצה בצורה מושקעת, היה מפחיד במידה והחידות היו די טובות. המפעיל נתן מעט רמזים ורק כשממש נתקענו. היה אחלה! מומלץ!
היינו 4 עם ניסיון של 1-2 חדרים... הגענו לשם עם ציפיות מאוד גבוהות אחרי קריאת הביקורות כאן...בסופו של דבר, היה נחמד. לא יותר מזה.
מספיק לראות חדר אחד לפחות בשביל להבין שיש בו אלמנטים נחמדים אבל הוא לא באמת מפחיד והיו הרבה חלקים בהם הרגשנו של-4 אנשים אין יותר מדי מה לעשות, 2 עובדים ו-2 מסתכלים עליהם... הדבר שהיה הכי קריטי, הוא שקו העלילה לא ממש ברור - לאורך כל המשחק לא ממש הבנו מה אנחנו מחפשים, מלבד "לפחד" - החדר לא ממש עשה לנו את זה והביקורות ממש לא תואמות את המציאות.

מומלץ ביותר

הגענו בתור זוג לחדר הזה ונהננו מאוד
אווירה מלחיצה, לא צפויה ואפילו מבהילה קצת כשצריך.
בחרנו את החדר הזה בתור החדר הראשון שלנו ובאמת שנשארנו עם טעם של עוד!
החדר מאתגר ודורש חשיבה ואפילו לפעמים לחזור אחורה ולזכור פרטים.
ממליץ לכולם לנסות אותו בלי לחשוב פעמיים!

ענק!

חדר מעולה!! עזרה של המתפעל מעולה, האפקטים מושלמים ויוצרים את המתח הרצוי, חדר מאתגר מאוד ומפתח חשיבה מחוץ לקופסא. מומלץ מאוד מאוד לא בקבוצות גדולות!

החדר הכי טוב!

הייתי במלא חדרים בחו"ל ובארץ וללא צל של ספק זה החדר הכי מאתגר שהייתי. יתרה מכך יש קטעים מפחידים אז ממליץ בחום

מומלץ !!!

חדר מאתגר עם חידות לא צפויות . כל התפאורה של החדר מוסיפה הרבה לאווירה של החדר. מאוד נהנו !!!
היה מדהים חדר מושקע ומאתגר מאוד האווירה היתה מצמררת ופחדנו ללכת לאחד החדרים לבד
חדר נהדר! קל להתמצא, וישנו רצף הגיוני וזרימה של חידות. מומלץ.

חדר מומלץ מאוד !

אני והבן זוג היינו בחדר "הצלצול", בנוסף לחדר המאתגר והמדומה לסרט האמיתי שנכנסנו אליו הדריך אותנו בחור ,שלצערי לא שאלתי את שמו,היה ממש נחמד עזר לנו ונתן לנו אווירה מדהימה מהשניה שהגענו עד לשניה שיצאנו ואופוריה מתמשכת לכל היום.
בהחלט ממליצה על החדר !
חדר מעולה קריפי ברמות אחרות, מושקע ומאתגר!