גזר דין

Locked \ תל אביב

גזר דין

Locked \ תל אביב


הרוצח הנודע דקסטר, מזמן נעלם אל תוך החשכה ועקבותיו התפוגגו בלא נודע. אבל מתברר כי היו לו ממשיכי דרך… המשטרה הצליחה לחשוף אחד מהם וערכה חיפוש מדוקדק במאורתו, אך לא נמצאו שום רמזים או עדויות המסוגלים לסייע בחקירה. אתם הסוכנים המיוחדים הטובים ביותר שמחליטים לערוך מחדש חיפוש במקום הסודי של ההוצאות להורג, אבל היזהרו - הרוצח יכול להיות מאוד קרוב ...אתר "Locked"

ביקורות גולשים


חידות מגוונות ומעניינות, תחזוקה נמוכה, תסריט לא הכי ברור

המארחת הייתה חביבה מאוד ואווירה נעימה.
החדרים היו ממש מגניבים עם חידות שונות, חלק מאתגרות, ובסהכ היה מעניין.
רמת תחזוקה נמכוה מאוד (ג'וקים מתים בחדר :-S). חלק מהצידו לא התאים [למשל חבל שהיה חוט שנקשר עם עצמו..?)
לא היה כל-כך ברור כשהתחלנו. לא תמיד היה ברור מה הדבר הבא שאנחנו מחפשים - והסיום לא היה ברור בכלל.

בגדול דווקא היה אחלה - אפשר להשקיע בו קצת יותר :).

חדר ברמה נמוכה

בתור אחד שזה היה החדר ה 11 שלו, זה החדר הכי פחות טוב שהייתי בו. החידות אומנם קשות מאוד ומאתגרות שזה מעולה אבל בהרבה מהן פשוט לא ניתן להבין מה רוצים מימך ויש חידות שאומנם הצלחנו לפתור אבל בלי להבין בדיוק את ההיגיון. החפצים בחדר ברמה נמוכה כל כך שזה פוגע במי שמשחק בחדר ומקשה עליו עוד יותר את החידות, לדוגמא "חבל" שניראה כמו צמר גפן ולא קשור בכלל ולא ניראה כמו ש"חבל" צריך להיות ולהיראות ולכן השחקן בחדר לא חושב בכלל בכיוון של המשימה. אז ניתן להשקיע עוד קצת ולשים חבל נורמלי. הסיום של החדר היה מאוד לא ברור. כאשר ניסינו להבין עוד מה רוצים מאיתנו וניסינו לתפעל את החדר הגיח לפתע המפעיל לתוך החדר ושאל אותנו איך היה. הבנו שהמשחק נגמר. וששאלנו אותו למה זה ניגמר ושלחצנו על מה שהיה צריך התשובה הייתה שצריך ללחוץ בזמן ואם מפספסים תזמן אז נגמר המשחק.גם פה מאיפה לנו לדעת מתי ללחוץ. לא מובן בכלל ומאכזב מאוד. בנוסף לזה חלק מהידיות שבורות ומתפרקות. רמה נמוכה מאוד של התחזוקה של החדר.
בקיצור לא ממליץ על החדר הזה בכלל. זאת פעם ראשונה שממש התאכזבתי ככה מחדר.

משימות טובות בלבד

המשימות היו קשות ומאתגרות המארח לא היה טוב בכלל והיו כמה בעיות תכניות בקיצור לא ממליץ על החדר בגלל *המארח*.

מתאיים לילדים?

האם החדר מתאים לילדים מעל גיל 10?

Karin

Really cool room, I loved the show Dexter so that was fun. I'd recommend it only to people who have done a LOT of escape rooms. Reading the comments here I see that beginners made the mistake of booking the room and of course they didn't enjoy it because they didn't have enough experience. But if you've done a lot it's super challenging. Recommended for groups of at least 3, in my opinion. Anyway, I recommend!

מאתגר

חדיות קשות, חדר מאתגר! המפעילה קרן היתה מקסימה!

רמת קושי הארדקור!)

חדר עם חידות ברמת קושי גבוה מאוד. עם תפנית עלילתית מאוד לא צפויה. הגשת חידות מאוד מקורית. תפאורה מעניינת. הינו 3 מנוסים. הסוף ממש מגניב:)

חדר ייחודי ומעניין

היינו 3 אנשים ונהנינו מאוד מהחוויה של משחק בחדר.
כמה וכמה חידות מאתגרות וייחודיות והפתעות בדרך.
מומךץ בחום!!

חדר קשה

חידות מעניינות, היה קשה! ממליצה מאוד!

מאוד נהנו מהחדר

הינו אתמול קבוצה של 3 ומאוד נהננו. האוירה תואמת את הנושא של החדר. יש כמה חידות לא פשוטות, אבל הוגנות.

לא ממליץ

כמה חידות נחמדות ועיצוב חביב אבל שתי תקלות טכניות רציניות מאוד בחדר וחוסר איכפתיות מצד הצוות גרמו לי לצאת מהחדר הזה מתוסכל כמו שלא יצאתי מאף חדר קודם לכן. החדר קטן וחסרות חידות.