הבריחה מבית הספר

Kids Escape \ חיפה

הבריחה מבית הספר

Kids Escape \ חיפה


איזה יום קשה היה היום! מבחן בחשבון, ריצה ארוכה בשיעור ספורט ובסוף היום שיעור היסטוריה כפול ומאוד משעמם! עד כדי כך, שנרדמתם..... כשהתעוררתם, הבנתם שאתם לבד ושכולם הלכו הביתה.... ובית הספר נעול! למה דווקא היום?! עוד שעה מתחיל פרק חדש של הסידרה האהובה.... עליכם למצוא דרך לצאת מבית הספר ומהר!!!אתר "Kids Escape"

על החדרלאיזה גיל מתאים?
החדרים שלנו מתאימים לילדים בגילאים 6-12.
רק ב Kids Escape הילדים יכולים לשחק לבד, בלי ליווי מבוגרים!*
​ניתן להגיע עם כל בני המשפחה, אך יש לקחת בחשבון שהחדר שהמשחק מותאם בעיקר לילדים.
* רצוי ליווי לילדים קטנים, בני 6-8

כמה יכולים להשתתף?
ניתן לשחק בקבוצות בגודל של 4-8 שחקנים (כולל המלווים, אם ישנם).

כמה זמן המשחק?
אורך המשחק הינו 45 דקות.

ביקורות גולשים


Супер!

Отличная квест комната! Для детей от 8 до 12, детям очень понравилось, сразу захотели попробовать пройти другие комнаты!

כיף!!

חגגנו יום הולדת לבני עם עוד 10 חבריו.
המפעילה הייתה נחמדה מאוד ועזרה לי לעשות סדר בכל הרעש שהם עשו. ראיתי שהם היתקשו בחידות כי לא שיתפו פעולה אבל לפי מה שסיפרו לי הילדים הם יצאו בהרגשה טובה.
היה יכול להיות יותר מעניין אם היה רמקול בחדר או איזשהו מכשיר קשר.

אהבתי!

אני ועוד חמישה חברים הלכנו לחדר הזה ונהננו אני כבר הייתי באחד והם לא אז הייתי צריך להכניס אותם להיגיון היו מצלמות והכל אבל נתקענו כמה פעמים במשהו ממש חזק עד שפשוט רצינו רמז אבל בגלל שהם אמרו שלא יכולים לשמוע אותנו ורק לראות ניראה לי שאפילו לא ראו כי ניפנפנו להם שיבואו בכל מיני דרכים ואף אחד לא בא ואני הבנתי למה הם באו פעמיים אלינו:מכיון שזה חדר לילדים וצריך לפעמים לדעת מה קורה אז בחידות שממש נתקענו בהם שאלנו אותם היה נורא אולי החידות לא היו *ממש* מאתגרות אבל הן היו כיפיות ושווה לבוא לשם עם 4+ משתתפים כי זה חדר למלא עבודת צוות אולי היינו קצת סתומים אבל הצלחנו בסוף
הצעות לממש קצת שיפוץ:
_________________________

1) לעשות שהמעבר של הלוח יהיה מכוסה במשהו רך אולי כמו קטיפה או משהו אחר
2)להוסיף אולי מיקרופונים כדי שתישמעו אותנו
3)להתייחס בבקשה למה שאנחנו אומרים
4)שהחדר יהיה בעוד כמה רהיטים או פריטים כי החדר היה נראה די ריק

אשמח עם תשפרו את זה! ועם אתם תשפרו אז תיתבו לי פה בתגובה
הילדים שלי בני 6, 9 ו-12 נהנו מאוד, אבל אם משווים את החדר הזה לחדרים אחרים (של "מבוגרים") החדר צריך שיפור. האווירה הייתה חלשה ופעם, כדי לתת לנו רמז, אחד מהצוות נכנס לחדר עצמו במקום להגיד דרך אינטרקום. זה הפריע לחוויה.

עוד דבר: לא היה ברור לנו מתי פתרנו את החדר. שוב אחד מהצוות היה צריך להכנס להגיד לנו שכבר סיימנו לפני 4 דקות. אז הסוף היה מבאס וקצת משעמם.

חוץ מזה, החידות היו מאתגרות אבל לא יותר מידי. הילד הכי קטן (6) פתר חידה לבד והוא היה מאוד שמח וגאה בעצמו .הילדים שלי נהנו ורוצים לחזור לעשות עוד חדר בריחה בקרוב.